Маркетинг у соціальних мережах

Наша компанія «StarWay USA» надає послуги з підтримки вашого контенту (бізнес, проект та інші різноманітні види діяльності) в соціальній мережі. SMM (маркетинг у соціальних мережах) допоможе вам поліпшити просування компанії та вирішити різні види бізнес-планів.

Наша SMM допомога може розробити вашу стратегію SMM. Це включає:

Підтримка соціальних мережМи можемо надати вам підтримку соціальних мереж на онлайн-платформах, де ви збираєтеся рекламувати свій бізнес.
Контент-планДля просування вашого проекту ми розробляємо план статей онлайн на місяць, де аналізується вся інформація, яка буде розміщена у вашому вмісті про вашу марку або продукт.
Запуск і контроль цільових рекламних кампанійМи створюємо та запускаємо рекламні кампанії, які допоможуть вам поліпшити свій бізнес, визнання бренду та зростання продажів.
Активність вмістуЦя частина стратегії SMM включає створення різноманітних тематичних конкурсів та участь у роздачах, що ще більше збільшить кількість потенційних клієнтів вашого продукту
Співпраця з іншими брендамиЄ багато брендів, які мають проекти, які є дотичними до вашої. Таким чином, співпраця є одним із способів поліпшення зростання продажів і підвищення рейтингів розпізнавання бренду.
SMM illustration
SMM Mind

Робота з лідерами думок

Ще один спосіб розробити свій контент – це співпраця з популярними людьми з соціальних платформ (блогерів), які можуть допомогти зробити ваш бренд впізнаваним і підвищити довіру громадськості до вашого проекту. Регулярні аналітичні звіти Для того, щоб вибрати найкращі засоби реклами, способи збільшення продажів і вилучення статистики, ми регулярно збираємо аналітичні звіти, які допоможуть вам відстежувати, покращувати вміст і робити якісніші SMM
Зв’яжіться з нами