Послуги мережевої безпеки

Організації стикаються з складним ландшафтом загрози з зростаючим рівнем кібератак. Мобільність, приведення власного пристрою, віртуалізація, хмара та соціальні медіа відкрили нові двері у вашу організацію.

Ми надаємо Вам досвід і досвід кібербезпеки, необхідні для захисту Вашої організації. Скористайтеся перевагами наших комплексних рішень з цифрової безпеки, які охоплюють ІТ-інфраструктуру, локально та в хмарі, щоб оперативно реагувати на будь-який інцидент безпеки.

Послуга надає:

  • 24-годинний моніторинг подій брандмауера та безпеки, негайне сповіщення про генерацію та відповіді на відключення служб, загрози безпеці та порушення, пов’язані з критичними точками доступу до Інтернету;
  • Повне обслуговування системи, яке включає в себе резервне копіювання та відновлення на основі правил, оновлення програмного забезпечення, виправлення та конфігурацію системи;
  • Доступ до висококваліфікованих експертів з безпеки, які служать розширенням вашої внутрішньої команди ІТ, забезпечуючи аналіз, налаштування, налаштування, оповіщення та 24-годинне керування брандмауером.
security
Зв’яжіться з нами